Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti Kırıkkale Danışma Meclisi toplantısı

Türkiye’deki AK Parti teşkilatlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği İl Danışma Meclisi Toplantısının Kırıkkale İl Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen bölümünde, İl Başkanı Mürsel Akçay teşkilat faaliyetlerini değerlendirirken, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Yeşiloğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Müjdat Yurtseven teşkilat faaliyetlerini aktardı.

“Teşekkür turları devam ediyor”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, teşkilat olarak bir an bile durmadıklarını belirterek, AK Parti kadroları olarak Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi için yoğun bir gayret içerisinde olduklarını ifade etti. Teşkilat olarak bir aylık faaliyetleri değerlendirirken yoğun bir dönem geçirdiklerini dile getiren Akçay, “Teşkilat performans sisteminde il teşkilatımızın yer aldığı beşinci sıra bunun en büyük örneklerinden birisidir. Ancak teşkilat olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği hedefler içerisinde bu çalışmaları yeterli görmüyoruz. 16 Nisan halk oylamasının hemen ardından başladığımız teşekkür ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Biz şu anda hem Kırıkkale’de hem de Türkiye’de referandumdan yüzde yüz evet çıkmış kabul ediyoruz. Bu başarı bütün teşkilatlarımızın” dedi.

Kırıkkale’de sivil toplum kuruluşları ve teşkilatının bütün kademeleri ile sürekli istişare edebilen bir il teşkilatının görev yaptığı ifade eden Milletvekili Abddullah Öztürk, “İl başkanımız öncülüğündeki il teşkilatımız halkımızla sürekli bir kaynaşma, sivil toplum kuruluşları ile sürekli bir koordinasyon içerisinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu günlerde liderine ve partisine gönülden bağlı olan ve gayretli çalışmalarıyla partisini sahiplenen teşkilatların önemi çok fazla hissediliyor. AK Parti’nin geride bıraktığı 15 yıllık başarısında bu başarılı teşkilat çalışmalarının ve bu teşkilatlarda gönüllü olarak çalışan teşkilat üyelerinin özverili çalışmaları vardır. AK Parti bu teşkilatlarla daha da büyüyecek, Türkiye’de AK Parti ile daha ileriye gidecek” ifadelerini kullandı.

Danışma meclisi toplantılarının AK Parti’nin en fazla önemsediği ve en coşkulu geçen toplantılar olduğunu dile getiren Koordinatör Halil Özyolcu, “AK Parti kadroları kim var denildiğinde sağına soluna ya da arkasına bakmadan ben varım diyebilen insanlardan oluşmaktadır. Teşkilatlarımızın bu özverileri sayesinde AK Parti 15 yılda Türkiye’ye çağ atlattı. AK Parti siyasetinde tevazu, terbiye ve ahlak vardır. AK Parti siyasetinde lükse ve kibre itiraz vardır. AK Parti teşkilatları arasında hiçbir zaman ben meselesi yok her platformda biz meselesi vardır. Türkiye’nin AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımıza ve milletinin iradesine ihtiyacı vardır. AK Parti’nin de işini ciddiyet ve disiplinle yapan teşkilatlara ihtiyacı vardır” diye konuştu.

Toplantıya ayrıca, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, Kırıkkale Belediye Meclis Başkan Vekili İsmigül Selamoğlu ilçe belediye başkanları, il teşkilatı, kadın ve gençlik kolları teşkilatları ile ilçe teşkilatları katıldı.

Bir önceki yazımız olan Plastik çılgınlığına karşı el yapımı ahşap oyuncaklar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri