Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Helallik için nikah masasından mezarlığa gittiler

İzmit’te geçtiğimiz sene babasının vefat etmesi ile birlikte düğünün bir sene ertelemek zorunda kalan Gamze Olcay ile Mustafa Taylan çifti, geçtiğimiz gün gerçekleştirdikleri nikah sonrasında merhum babalarının mezarı başına giderek dua ettiler. Kabir başında duygusal anlar yaşayan gelin Gamze Olcay gözyaşlarını tutamadı. Geçtiğimiz yıl evlenmek için hazırlık aşamasında olan Gamze Olcay ile Mustafa Taylan çifti düğünlerini acı bir olay yüzünden 1 yıl ertelemek zorunda kaldı. Malulen emekli olan ve rahatsızlık yaşayan Gamze Olcay’ın babası Sadullah Olcay, yaklaşık bir yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Bu nedenle düğünlerini bir yıl erteleyen çift, 29 Nisan Cumartesi günü nikah masasına oturdu.

Nikahın hemen ardından gelin Gamze Olcay, çok sevdiği babasının mezarının başına giderek onun için dua okudu. Oldukça duygusal anlar yaşayan ve biricik babasının mezarı başında gelinliğiyle dualar okuyan Gamze Olcay, gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir önceki yazımız olan Sivas’ta trafik kazası: 1 ölü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri