Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kırıkkale’de referandum hazırlıkları tamamlandı

Vali Haktankaçmaz, “İl genelinde cezaevleri hariç toplam 660 sandıkta 196 bin 469 seçmen kayıtlıdır. İl genelinde toplam 267 sandık alanında bulunan 660 sandıkta bin 43 jandarma ve emniyet personeli görevlendirilmiştir” dedi

Jandarma sorumluluk bölgesindeki 194 sandık alanında bulunan 217 sandıkta toplam 313 jandarma, emniyet sorumluluk bölgesinde 73 sandık alanında bulunan 443 sandıkta ise toplam 730 emniyet personeli görevlendirildiğini kaydeden Vali Haktankaçmaz, “15 Mart 2017 tarihinde halkoylamasına katılma yeterliliğine sahip siyasi partilerin il başkanlarının katılımıyla halkoylaması sürecinde propaganda serbestliği ve süresi ile uyulması gereken usul ve esaslar değerlendirilmiştir. 15 Mart 2017 tarihinde kaymakamlar ve ilgili daire müdürlerinin katılımıyla telekom, enerji, yol, çevre, sağlık, vegüvenlik gibi teknik altyapı hazırlıkları değerlendirilmiştir” ifadelerini kulandı.

Bir önceki yazımız olan Ana okulu öğrencilerinden şanlı tarihimiz destanı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri