Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kırıkkaleliler artık e-belediyecilik hizmetlerini kullanabilecek

Kırıkkale Belediyesi tarafından her hafta perşembe günleri Kırıkkale Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen Halk Günü etkinliğinin 153.’sü yapıldı. Düzenlenen etkinliğe katılan Kırıkkalelilerin sorunları ve talepleri etkinliği yöneten Kırıkkale Belediyesi Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır tarafından dinlenerek, etkinliğe katılan birim amirleri ile birlikte çözüm yollarına gidildi. Halk Günü’nde şehirde hoparlör sayısının artırılmasına yönelik talepleri karşısında Başkan Yardımcısı Bakır, modern belediyecilik anlayışı gereği yakın dönemde yeniledikleri belediye internet sitesinden bahsetti.

“Artık daha hızlı ve güvenli hizmet sunacağız”

Kırıkkalelilerin ulaşabilmesi açısından duyurular ve ilanların Kırıkkale Belediyesi internet sitesinde güncel olarak yayınlandığını ifade eden Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, “Kırıkkale Belediyesinin web sitesini yenilendi. Yeni görünümü, elektronik ortamda yapılabilen yeni hizmetleriyle Kırıkkale Belediyesi, artık daha hızlı ve güvenli hizmet verecek. Günümüzün en yeni teknolojilerini yakından takip eden Kırıkkale Belediyesi, e-belediyecilik kapsamında daha kaliteli elektronik hizmet sunabilmek için yeni yüzüyle vatandaş odaklı hizmetlerimize devam ediyoruz. Ayrıca otopark borcu (PARKOMAT), çevre temizlik vergisi, emlak vergisi ve su borcu sorgulama gibi yeni butonlar eklenerek internet sitemiz yenilendi” açıklamalarında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Vali Haktankaçmaz: "Bizler için en kutsal emanetsiniz” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri