Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Haktankaçmaz: “Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır”

İlker Haktankaçmaz, “Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır, birbirimize her zamankinden daha fazla candan ve gönülden sarılmalı” dedi.

Dini bayramların halkın heyecanla beklediği, büyük bir coşkuyla kutladığı, kırgınlık ve küskünlüklerinin sona erdiği, sevgi ve saygının, hoşgörü ve dostluğun öne çıktığı müstesna günler olduğunun altını çizen Vali Haktankaçmaz, “Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bu bayram günlerinde, aziz şehitlerimiz ve onların bize emaneti olan onurlu aile fertleri ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık, komşuluk ve dostluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle hemhal olmak ve kucaklaşmak bizleri daha güçlü kılacaktır. Unutulmamalıdır ki bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Birbirimize her zamankinden daha fazla candan ve gönülden sarılmalı, birliğimize ve kardeşliğimize halel getirmek isteyenlere fırsat verilmemelidir. Bu duygularla tüm Kırıkkalelilerin ve İslam âleminin Kurban Bayramını gönülden tebrik eder, bayramın sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olması temennisiyle selam ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Babasının mezarı başında intihar eski sendikacının cenaze namazını oğlu kıldırdı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri