Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yıldız Dağı 100 bin ziyaretçiyi ağırladı

Sezonu değerlendiren İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, kayak merkezinin sezon boyunca yoğun ilgi gördüğünü bunda en büyük etkenin ise merkezin sahip olduğu alt yapı, kalite ve ucuzluk olduğunu belirtti. Kaya,Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi olarak, kış sezonunun nihai aşamasına gelmiş bulunuyoruz ve bu sezon kapanışında arkadaşlarımızla beraber bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduk. Yıldız Dağı Kayak Merkezi’nin geçen sene elde etmiş olduğu tecrübe ve önümüzdeki senede ortaya koyacağı projeleri hep birlikte yeniden ele alarak değerlendirdik. 2016-2017 kayak sezonunda Yıldız Dağı Kayak Merkezi gerek Sivaslılar gerekse de yurdumuzun her yerinden gelen vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Tabi bunda sahip olduğu alt yapı ve kalitenin ve ucuzluğun büyük bir semeresi var dedi.

Merkezin kapasitesi ve mekanik tesisler hakkında da bilgi veren Kaya, “110 yatak kapasiteli otelimiz, 2 günü birlik tesisimiz, kayak tesislerimiz, kayak pistlerimizin kalitesi bununla beraber karlama sistemi, suni kar yapma makinelerimizin bulunması ve gece ışıklandırma kalitesi ile Yıldız Dağı Kayak Merkezi kalitesini kat ve kat artırdı diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Bisiklet tutkunları Şanlıurfa’da yarıştı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri