Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yıldız Tilbe-Gökhan Özoğuz ''ırkçılık'' tartışmasında Acun Ilıcalı'dan ilk yorum!

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüride yer alan Yıldız Tilbe ile Gökhan Özoğuz arasında ırkçılık tartışması yaşandığı ve çekimlerin iptal edildiği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından uzun bir açıklama metni yayınlayan programın yapımcısı ve TV8’in patronu Acun Ilıcalı, iddiaları sert bir dille yalanlayarak Yıldız Tilbe’ye sahip çıktı.

”DURDUK YERDE UYDURULAN YALAN VE ÇARPITMALAR…”

Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar. O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir.

BU SAMİMİ SÖYLEMİN IRKÇILIKLA NE ALAKASI OLABİLİR

Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir. Bu samimi söylemin ‘ırkçılık’la ne alakası olabilir. Bundan sonra ‘sosyopatça’ çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların ise sadece tek bir şeyle alakası olabilir; kötü niyet ve sansasyon yaratma hırsı…

BİRİNE IRKÇI DAMGASI VURMAYA ÇALIŞMAK İFTİRADIR, AHLAK DIŞIDIR

Miş’ler ve muş’lar uzerine birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır. Keşke değerli sanatçılarımızı iftiralarla acımasızca karalamak yerine, onlara destek olup üretkenliklerini arttırabilsek.

İşte, Acun Ilıcalı’nın sosyal medyadaki o paylaşımı;

Bir önceki yazımız olan TRT Genel Müdürü'nden ''Diriliş Ertuğrul'' dizisiyle ilgili önemli açıklama! başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, İbrahim Eren ve MEDYA Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri